To i Owo Restauracja

Rekreacja
To i Owo Restauracja
110

Views

Atutem To i Owo, poza położeniem tuż przy nabrzeżu, jest estetyczny wystrój. Lokal jest czysty, jasny i utrzymany raczej w tradycyjnym tonie, ale z wkomponowanymi bardzo surowymi elementami – na przykład „gołymi” rurami przebiegającymi przez sufit. Jeśli to tylko braki w wykończeniu, to właściciele nie powinni kończyć remontu, bo takie przemysłowe elementy fajnie kontrastują z niemal domowym wystrojem. W środku jest też raczej przestronnie i jasno. Można też usiąść pod parasolem w ogródku piwnym.

Co znajdziecie w karcie? No właśnie to i owo. Jest zarówno tatar z polędwicy, jak i matjas, chłodnik (z pomidorów albo arbuza), ale i biała zupa z kurkami. Na talerzach w rolach głównych możecie zobaczyć też halibuta, owoce morza czy ośmiornicę, ale i kurczaka albo mielonego i rybę w cieście. Są też dania dla wegetarian, desery i menu dla dzieci.

Ceny zaczynają się od 10 złotych za zupę. Za danie główne trzeba zapłacić 28 złotych i więcej. Najdroższe kosztuje 65 złotych.

słowa kluczowe: restauracja wały chrobrego szczecin, szaszłykarnia merkury, wodolot szczecin świnoujście czas, wodolot szczecin 2015,wodolot świnoujście

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(88 votes)
Written by admin