Sposób na hotel

Rekreacja
Sposób na hotel
64

Views

Sposób na hotel.

Ile razy zdarzyło się Państwu zarezewować pokój w hotelu przez internet, czy telefon i z rozczarowaniem stwierdzić na miejscu, że nie jest on tak przestronny i tak uroczy na jaki wyglądał ? Tak niemiłe doświadczenie może sprawić, że wymarzone wakacje przerodzą się w prawdziwy koszmar.

Wybór odpowiedniego hotelu to nie lada problem, zwłaszcza teraz, gdy jako zagorzali internauci zalewani jesteśmy niebywałą ilością informacji, ofert, czy reklam, często wiarygodnych, ale też i takich zdecydowanie nierzetelnych. Upiększony opis, podretuszowane zdjęcia, wszystko po to, by wzbudzić nasze zainteresowanie.

Na szczęście jednak z pomocą przychodzi nam, obieżyświatom TVtrip – wielojęzyczny internetowy wideo przewodnik po hotelach. W Polsce nie jest on jeszcze tak znany jak zagranicą, choć jego popularność rośnie z dnia na dzień. Wystarczy rzucić okiem na stronę, by zrozumieć dlaczego jest on równie niezbędny każdemu turyście jak plecak, czy wygodne buty…

Jest ku temu kilka powodów.
Tvtrip oferuje on swoim użytkownikom ogromną bazę noclegową skupiając na swojej stronie blisko 90 tysięcy hoteli na całym świecie. Tak szeroki wybór hoteli wszystkich kategorii na jednej witrynie, to dla użytkownika ogromna oszczędność czasu. Niemniej jednak, kluczowym atutem przemawiającym na korzyść TVtrip jest jego obszerny wideo-katalog hoteli.

Założyciele TVtrip wpadli na niezwykle ciekawy pomysł stworzenia wideo-prezentacji, których celem jest ukazanie hotelu i jego okolic w obiektywnym świetle. Wysokiej jakości materiał wideo realizowany jest wg jednolitego formatu przez profesjonalne ekipy filmowe. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia porównanie poszczególnych ofert, jak i dokonanie wyboru. Dzięki współpracy z partnerami handlowymi, TVtrip zapewnia swoim użytkownikom dostęp do specjalnych promocji cenowych.

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(50 votes)
Written by admin