Skoki spadochronowe

Urlop
Skoki spadochronowe
91

Views

Skoki ze spadochronem cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Osoby, które chcą spróbować swoich sił mogą zdecydować się na wykupie skoku tandemowego, który odbywa się wspólnie z instruktorem. Skaczący jest połączony z doświadczonym instruktorem za pomocą uprzęży, dzięki czemu nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy.

Osoby, którym marzą się samodzielne skoki spadochronowe muszą ukończyć specjalne szkolenie AFF. Takie kursy obejmują wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Ich zadaniem jest przekazanie informacji, które zapobiegną ewentualnym problemom w powietrzu.
Program szkoleń AFF jest bardzo bogaty. Obejmuje on budowę spadochronów oraz wiedzę o sposobach ich eksploatacji. Kursanci poznają także możliwości oraz ograniczenia człowieka w powietrzu, uczą się teorii skoku. Instruktorzy przekazują im wiedzę o technikach skakania, sposobach na prawidłowe wyskakiwanie z samolotu. Kolejne informacje dotyczą umiejętności kierowania (sterowania) spadochronami oraz oceny miejsc do lądowania. Ostatnim elementem takich szkoleń zwykle jest nauka bezpiecznego lądowania. Instruktorzy przekazują także wiedzę, która uczy właściwych zachować w sytuacjach awaryjnych.

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(176 votes)
Written by admin