wodolot szczecin świnoujście

Wczasy
wodolot szczecin świnoujście
52

Views

Loty do Madrytu (9)Hiszpania to jeden z najciekawszych i najchętniej odwiedzanych krajów na świecie. Turystów przyciągają nie tylko przepiękne zabytki i bogata w tradycje kultura, ale również sprzyjające odpoczynkowi temperatury ? upalne lato i łagodna zima, dzięki której Hiszpanię możemy z powodzeniem zwiedzać przez cały rok.
Jeśli chodzi o miasta, które najchętniej odwiedzamy w Hiszpanii, statystyki są naprawdę zróżnicowane. Jedni z nas ciągną nad morze, by w czasie wakacji wylegiwać się na plażach w Barcelonie, inni ciekawi są pozostałości arabskich zabytków w Sewilli.
Dużym zainteresowaniem od zawsze cieszy się również stolica kraju ? Madryt. To wciąż mało odkryte miasto kusi nas swoją zagadkowością, wspaniałą architekturą i artystycznym klimatem. Loty do Madrytu odbywają się z wielu polskich lotnisk, jak chociażby Kraków czy Warszawa, i budzą duże zainteresowanie. Wielu z nas jest niezwykle ciekawych hiszpańskiej kultury i dźwięcznego, ładnie brzmiącego języka, a Madryt kojarzony jest jako ich kolebka. Przyjeżdżając do stolicy Hiszpanii, jesteśmy gotowi na codzienne, wielogodzinne zwiedzanie, poznawanie lokalnych zwyczajów i kosztowanie kuchni ? zwłaszcza tradycyjnych churros z czekoladą, które serwowane są w prawie każdej madryckiej kafejce. To smak, bez którego nie można się obejść, będąc w Madrycie!

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(131 votes)
Written by admin