Włochy dla turystów

Wodne królestwo Szczecin
Włochy dla turystów
26

Views

Leżące na całym Półwyspie Apenińskim Włochy, to jeden z niewielu krajów tak wyśmienicie przygotowanych na przyjęcie dowolnej liczby turystów w dowolnym czasie. Mamy tu doskonale przygotowana bazę turystyczną: różnego rodzaju miejsca noclegowe, od pięciogwiazdkowych hoteli, aż po tanie pola namiotowe, a przede wszystkim możemy tu znaleźć niezliczoną ilość ciekawych miejsc.

Etna

Bodaj największą atrakcją, nie licząc Rzymu, jest ciepłe morze. Włoskie kurorty nad Adriatykiem, takie jak Rimini, od lat są niemalże idealnym miejscem do wypoczynku na wiele sposobów.

Bardzo ciekawymi miejscami są takie miasta, jak Wenecja oraz Palermo. W ogóle cała Sycylia, a szczególnie wciąż aktywny wulkan Etna, to jedno wielkie centrum turystyczne. Znajdziemy tam wszystko, czego potrzebuje wczasowicz: noclegi, jedzenie, miejsce do wypoczynku, możliwość aktywnego spędzania czasu oraz oczywiście wyśmienite włoskie wino.

Włochy, to kraj który oferuje nam niemal wszystkie możliwe sposoby spędzania wakacji, od wędrówek po górach, aż po pływanie jachtem.

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(45 votes)
Written by admin