Wersja Beta 1.5

Hobby i Rozrywka
Wersja Beta 1.5
12

Views

Wersja Beta 1.5

Notch podał również kilka informacji dotyczących wersji Beta 1.5, która – jak spodziewa się autor – zostanie wydana w przyszłym tygodniu. Na chwilę obecną trwają prace nad dopracowaniem systemu statystyk i osiągnięć.

Jednocześnie autor Minecraft pracuje nad dodaniem pogody. W grze mają występować okresowe opady (śnieg w śnieżnym biomie, deszcz w innych, nic na pustyni) dzięki którym niebo pociemnieje (skryje słońce, księżyc i gwiazdy) a wszystko wokół stanie się mokre. Lód będzie odrastał w zimnych regionach a padający śnieg będzie przykrywał ziemię. Podczas opadów deszczu lub śniegu mają występować sporadyczne burze z piorunami. Mimo, że błyskawica nie została jeszcze skończona to pozostałe czynniki pogodowe są już niemal gotowe.

Wersja beta 1.5 ukaże się jak tylko zostaną ukończone statystyki i osiągnięcia a pogoda przejdzie pomyślne testy. Oficjalnie potwierdzono, że do gry zostanie dodany mod Pistons (tłoki), jednak nie stanie się to jeszcze podczas najbliższej aktualizacji. Działanie moda możecie zobaczyć poniżej:

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(18 votes)
Written by admin