Uncharted 3 jednak z trybem kooperacji

Hobby i Rozrywka
Uncharted 3 jednak z trybem kooperacji
11

Views

Uncharted 3 jednak z trybem kooperacji

Czyżby Uncharted 3: Drake’s Deception miało być grą kompletną? Wiele na to wskazuje. Potwierdziły się plotki odnośnie trybu kooperacji, rozgrywanym na podzielonym ekranie (split-screen) w kampanii „dla pojedynczego gracza”. Co ciekawsze znana jest również data multiplayerowej bety.

Źródłem przedstawionych tu informacji jest wywiad jakiego udzielił Christophe Ballestra – jeden z dyrektorów studia Naughty Dog – podczas kalifornijskiej imprezy E3 Sneak Peek. Wywiad możecie obejrzeć na poniższym filmiku.

Z filmiku dowiemy się między innymi, że start multiplayerowej bety został zaplanowany na 5 lipca 2011 roku. Wprawiony obserwator zobaczy również wspomniany tryb kooperacji na podzielonym ekranie (split-screen) – możecie go zobaczyć w 1:32 minucie wywiadu.

Co się tyczy trybu multiplayer, zostanie do niego dołożone bieganie sprintem oraz większe możliwości kreacji wyglądu własnej postaci. Dzięki temu unikniemy sytuacji rodem z Uncharted 2, kiedy na mapce mogliśmy spotkać tak samo wyglądające postacie.

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(20 votes)
Written by admin