Trapped Dead – taktyczny survival RTS

Hobby i Rozrywka
Trapped Dead – taktyczny survival RTS
10

Views

Trapped Dead – taktyczny survival RTS

Nie ukrywam, że temat zombie poruszany w filmach jak i grach należy do moich ulubionych. Nigdy nie jest mi go mało. Tak się składa, że firma IQ Publishing ma przyjemność poinformować o premierze gry Trapped Dead – survival RTS w świecie zombi. Gra wydana została w polskiej wersji językowej w bardzo atrakcyjnej cenie.

Trapped Dead to taktyczna strategia czasu rzeczywistego w konwencji klasycznych gier cieszących się niesłabnącą popularnością, takich jak Commandos czy Desperados. Rozgrywka toczy się w rzucie izometrycznym z perspektywy trzeciej osoby, w świecie zombie zainspirowanym odnoszącymi sukces horrorami z początku lat 80-tych.

Trapped Dead jest laureatem bardzo prestiżowej nagrody w niemieckim przemyśle gier – Best Action Game 2010, przyznawanej przez German Game Developer Awards!

O grze: Akcja gry toczy się na początku lat 80’ w małym miasteczku o nazwie Hedge Hill w pobliżu Kansas City w stanie Missouri. Siew nowego typu genetycznie zmodyfikowanej kukurydzy spowodował powstanie nowego wirusa, który został zmutowany w trakcie naturalnego łańcucha pokarmowego.

Pogryzienie przez psa zarażonego zwierzęcia wywołało wybuch wirusa, który szybko zaraził mieszkańców malowniczej prowincji. Mike i Gerald, dwaj studenci, przypadkowo znajdują się w samym środku rozgrywającego się horroru. Zatrzymując się na stacji benzynowej w pobliżu Hedge Hill nie są świadomi istnienia wirusa, który dotarł już na stację, atakując jej pracowników.

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(18 votes)
Written by admin