Testy Polskiej wersji League of Legends

Hobby i Rozrywka
Testy Polskiej wersji League of Legends
7

Views

Testy Polskiej wersji League of Legends

Riot Games rozesłało do swoich graczy informację o starcie beta testów gry League of Legends w Polskiej wersji językowej. Europejscy gracze League of Legends, którzy wczoraj w godzinach nocnych zajrzeli na swoją skrzynkę mogli zobaczyć następującą wiadomość:

„Riot Games z wielką przyjemnością ogłasza, że wkrótce w Europie pomoc będzie dostępna w języku polskim. Co za tym idzie, gra, strona internetowa oraz forum również będą dostępne po Polsku dla wszystkich graczy mieszkających na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (dokładna data zostanie opublikowana na forum więc zaglądajcie na nie często).

Pracowaliśmy bardzo ciężko nad lokalizacją League of Legends w języku polskim, i mimo iż wciąż jest wiele do zrobienia, z przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie zamkniętych beta testów w języku polskim już dziś!

Aby mieć pewność, że tłumaczenie spełnia wysokie standardy Riot Games, poszukujemy odważnych graczy, którzy chcieli by nam pomóc w tłumaczeniu gry poprzez znalezienie błędów w pisowni oraz gramatyce w obecnej wersji i przesłanie swoich odkryć do nas. Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w zamkniętych beta testach możecie pobrać Polską wersję klienta gry poniżej!”

Aktualny link z którego możecie pobrać testowego klienta Polskiej wersji językowej: POBIERZ

Dodatkowo bonus: filmik z głosami lektorów podkładających głosy postaciom.

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(17 votes)
Written by admin