Tanie noclegi – Stargard

Wodolot Szczecin Świnoujście 2015
Tanie noclegi – Stargard
103

Views

tanie noclegi (4)Tanie noclegi w górach
Ostatnimi czasy powoli zbliżamy się do standardów europejskich w kwestii turystyki. Dlatego też ceny noclegów nieco wzrosły, także w górach. Jednak ciągle istnieją sposoby, aby znaleźć tanie noclegi. Jakie?

Przede wszystkim nie musimy wybierać tych najbardziej uczęszczanych miejscowości. Wystarczy często, że pojedziemy kawałek dalej, a nie tylko mniej zapłacimy za nocleg, ale również uciekniemy od wakacyjnych tłumów.

Warto także ofert noclegów szukać znacznie wcześniej i poświęcić temu trochę czasu, porównując je ze sobą. Ponadto warto rozważyć wyjazd np z zaprzyjaźnioną rodziną, parą, znajomymi, dziadkami. Wtedy bowiem możemy przemyśleć wynajęcie domku, co może okazać się znacznie tańsze, niż wynajem pokoi.

Jeśli zaś zdecydowaliśmy się na wyjazd w ostatnim momencie i szukamy szybko noclegu to jest to jedyny wyjątek, kiedy warto raczej poszukać noclegu już na miejscu. Górale są bardzo gościnni i pytając zwykłych ludzi na ulicy, woźniców czy kierowców busu może się okazać, że ktoś nas przenocuje za naprawdę niewielką kwotę.

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(192 votes)
Written by admin