Risen 2: Dark Waters – oficjalna strona i pierwsze screeny

Hobby i Rozrywka
Risen 2: Dark Waters – oficjalna strona i pierwsze screeny
10

Views

Risen 2: Dark Waters – oficjalna strona i pierwsze screeny

Oficjalna strona Risen 2: Dark Waters ruszyła. Mimo, że chwilowo biedna w treść to można dopatrzeć się na niej kilku smaczków – w tym broni palnej trzymanej przez bohatera. Dodatkowo zobaczymy tam pierwsze obrazki, zapiszemy się na newsletter oraz przeczeszemy jedną z wysp na których będzie toczyć się akcja duchowego spadkobiercy serii Gothic, tworzonego przez studio Piranha Bytes.

Na stronę możecie przejść tu: risen2.com

Według wstępnych informacji fabuła Risen 2: Dark Waters ma kontynuować historię pierwszej części. Akcja przeniesie się na archipelag wysp na których nasz bohater będziesz szukał schronienia przed plaga tytanów. Nie zabraknie wątku piratów i skarbów, ponadto na naszej drodze znów spotkamy Patty szukającej swego ojca. Po wyżej wspomnianych wyspach mamy się poruszać statkami – nie wiadomo jednak czy bezpośrednio zasiądziemy za sterami czy podróż będzie przypominać swym działaniem „teleport” z drobną cut scenką żeglugi.

Więcej informacji pojawi się najpewniej w przyszłym tygodniu. Już w środę (23 luty) do kiosków w Niemczech trafi najnowszy numer PC Games, a w nim 8 stron obszernej zapowiedzi Risen 2.

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(18 votes)
Written by admin