Pula Wenecja wodolot

Energy sport Szczecin
Pula Wenecja wodolot
192

Views

Statkiem to nie to samo

Każdego roku miliony turystów przyjeżdża nad morze w poszukiwaniu kawałka plaży i zdobycia upragnionej opalenizny. Ale samo wylegiwanie na piasku może być dobre na dwa – trzy dni. A co potem?
Nad naszym morzem dostępnych jest mnóstwo atrakcji, które w mniejszym, lub większym stopniu są atrakcyjne dla turystów. Parki rozrywki, przechadzki nad brzegiem morza o zachodzie słońca, wycieczki krajoznawcze czy rejsy.Można popłynąć motorówką, można żaglowcem, kutrem rybackim, ale chyba największe emocje budzi wodolot. Z daleka, gdy stoi w porcie przypomina zwykły statek wycieczkowy.
Ale najciekawsze wrażenia zaczynają się, gdy zaczyna się rejs. Przyspiesza, unosi się nad wodę na swych rozłożonych skrzydłach i zaczyna…frunąć. Dosłownie. Ślizga się po grzbietach fal i rzeczywiście, daje wrażenie lotu. Ponad powierzchnią morza. Cokolwiek by nie mówić o rejsie, wrażenie jest niezapomniane. Nawet w zestawieniu rejsów te właśnie określane są jako „loty”. Rejs, a właściwie lot tymi jednostkami to wspomnienie na całe życie niezwykłej jednostki i zawrotnej prędkości.

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(102 votes)
Written by admin