Mythos – beta nadchodzi

Hobby i Rozrywka
Mythos – beta nadchodzi
7

Views

Mythos – beta nadchodzi

„Gra Mythos właśnie wkroczyła w fazę testów „Family & Friends” w ramach przygotowań do odpalenia nadchodzącej wielkimi krokami wersji testów beta. Oznacza to, że firma Frogster wystawi serwery na pierwszą próbę wytrzymałości. 28 grudnia tysiące graczy po raz pierwszy wejdzie do świata gry Mythos, aby przetestować wydajność serwerów. Rozpoczynamy o godzinie 11:00 czasu środkowoeuropejskiego, gdy pierwsza grupa graczy zostanie dopuszczona do testu serwera. Gracze będą dołączać do gry w tzw. falach.

Każdy, kto do 26 grudnia wejdzie na stronę www.mythos-europe.com/pl/mmo i stworzy konto, będzie mógł uczestniczyć w testach serwerów. Mogą w nim również brać udział wszyscy, którzy już wcześniej otrzymali klucze do wersji beta. Gracze, którzy zarejestrowali się na zamknięte testy, zostaną automatycznie włączeni w proces wyboru testerów, nie muszą się, więc rejestrować ponownie. Wszyscy, którzy zgłosili chęć wzięcia udziału w beta testach serwerów, zostaną poinformowani o wyborze na testera drogą mailową. Dowiedzą się także, kiedy będą mogli dołączyć się do gry.”

Mythos to gra Hack’n’Slash MMO oferująca zabawę w świecie fantasy pełnym rozmaitych potworów. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się trailer zapowiadający grę:

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(18 votes)
Written by admin