Markus Persson dzieli się pierwszymi wrażeniami z wyprawy na GDC

Hobby i Rozrywka
Markus Persson dzieli się pierwszymi wrażeniami z wyprawy na GDC
8

Views

Markus Persson dzieli się pierwszymi wrażeniami z wyprawy na GDC

Na swoim blogu Markus „Notch” Persson dzieli się pierwszymi wrażeniami z wyprawy na ,odbywającą się w San Francisco, imprezę Game Developers Conference. Okazuje się, że gdy cała ekipa Mojang była już w trakcie podróży serwery gry zamarły. Tobiasowi udało się je jednak postawić zdalnie podczas lotu z z Nowego Jorku do San Francisco.

Niedzielę ekipa poświęciła na relaks i drobne zakupy (to tam Notch znalazł nowy płaszcz), skończyła wspólną kolacją. Markus nie omieszkał zażartować, że jadł największy stek w swoim życiu a jego pokój był tak blisko pokoju Jakoba, że z powodzeniem mógł mu zwędzić trochę jedzenia.

Poniedziałkowe śniadanie Markus Persson zjadł w towarzystwie jednego ze swoich idoli. Obiecał mu, że w przyszłości w Minecraftcie pojawią się psy. Następnie udał się na obiad z dużą firmą z branży gier. Jako, że Notch cały czas był senny nie jest pewny czy zrobił tam wielkie wrażenie.

Podczas swojego pobytu Markus udzielił również kilku wywiadów (w tym dla PC Gamer i Eurogamer) oraz wygłosił 3 minutowy wykład dotyczący piractwa. Czeka go jeszcze kilka spotkań oraz ceremonia rozdania nagród.

PS. Notch nie omieszkał również zapowiedzieć swojej nowej gry „Scrolls”, o której więcej znajdziecie pod tym adresem.

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(20 votes)
Written by admin