Gry na Facebooku

Hobby i Rozrywka
Gry na Facebooku
12

Views

Gry na Facebooku

W Polsce i na świeci można znaleźć kilka lub nawet kilkanaście postali społecznościowych, o zasięgu ponad regionalnym. Skupiają one ludzi z całego świata. Ich główny zarobek to reklama sklepów internetowych, banków, akcji społecznych i innych zjawisk. Ostatnio nawet serwisy takie jak facebook umożliwiły swoim użytkownikom grę przez sieć.

Nie jest to klasyczna gra komputerowa jakie oferują sklepy z grami, jednak umożliwia świetną zabawę w sieci. Gra jest podobna do gry planszowej Monopol. I polega na zakupie jak największej ilości posiadłości i nieruchomości, takich jak domy, kamienice, sklepy, hipermarkety oraz na zdobyciu jak największej ilości pieniędzy poprzez sprzedaż, handel, cła itp.

Sam pomysł jest bardzo ciekawy, ponieważ pozwala bez wychodzenia do sklepu z grami lub bez odwiedzin sklepu internetowego na grę z znajomymi w popularną grę. Gry na portalach społecznościowych są swego rodzaju haczykiem do zwabienia wytrawnych graczy do swej społeczności.

Gry pc są niezmiernie popularne co za tym idzie istnieje w nich bardzo duży potencjał dla reklamodawców. W facebooku już ponad 50 tys. graczy zrzesza się w różnego rodzaju grupach lub klanach. Razem grają, razem robią zakupy w sklepach, razem grają w gry komputerowe.

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(17 votes)
Written by admin