GodsWar Online – zostań betatesterem

Hobby i Rozrywka
GodsWar Online – zostań betatesterem
7

Views

GodsWar Online – zostań betatesterem

„Rusza Closed Beta gry MMORPG w 3D – GodsWar Online. Zainteresowani udziałem w testach Closed Beta mogą dokonać rejestracji na witrynie www.playgodswar.pl – ilość uczestników w teście beta ograniczona jest do 1000.

GodsWar Online to mieniąca się wszystkimi kolorami tęczy gra MMORPG 3D, której fabuła opiera się na mitologii greckiej, a dokładniej na konflikcie dwóch potężnych miast-państw starożytności – Sparty i Aten. Po wcieleniu się w postać herosa gracz przemierza starożytną Grecję i rzuca się w wir przygód. Podczas swoich podróży spotyka antycznych bohaterów i mieszkańców Olimpu oraz walczy z wieloma znanymi z mitologii potworami.

Specjalny system gildii sprzyja tworzeniu wspólnot, które mogą wybrać sobie bóstwo. Przychylność boga jest źródłem dodatkowej siły. Za pomocą specjalnego narzędzia i przy użyciu kamieni szlachetnych gracz ma możliwość rozszerzenia i dopasowania wirtualnych przedmiotów i uzbrojenia. Swoje miasto-państwo gracze mogą wspierać darowiznami, przyczyniając się do jego ekspansji.

GodsWar to darmowa gra online, w którą można zagrać natychmiast po pobraniu klienta gry. Sam klient ma około 300 MB.”

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(20 votes)
Written by admin