Dispenser

Hobby i Rozrywka
Dispenser
16

Views

Dispenser

Przy pomocy Dispenser’a możemy zarówno tworzyć mechanizmy miotające strzały jak i dozowniki jedzenia, tudzież narzędzi. Wynika z tego, że możemy go używać zarówno jako część składową pułapek jak również element wystroju wnętrz. Z kolei Note block przyda się osobom zainteresowanym tworzeniem muzyki w kanciastym świecie Minecrafta. Zależnie od tego na jakim materiale zostanie ustawiony Note block, będzie wydawał dźwięki o innej tonacji.

Kolorowa wełna, farby oraz Lapis Lazuli i kamienny piasek
Kolejną nowością jakiej warto poświęcić odrębny akapit jest wprowadzenie farb i kolorowania wełny. Dzięki temu gracze otrzymują 15 nowych bloczków o jaskrawych barwach jakich mogą użyć do wykończenia swoich budowli lub innych kanciastych projektów. Farby otrzymamy z roślin (kwiaty i kaktus), mobów (atrament z kałamarnicy) oraz nowego minerału o nazwie Lapis Lazuli. Ponadto do gry wprowadzono kamienny piasek oraz kość (wypadającą ze szkieletu) z jakiej to możemy pozyskać mączkę kostną do produkcji niektórych farb.

Owce występują teraz w czterech bazowych kolorach: białym, szarym, ciemno-szarym i czarnym. Jednak nic nie stoi nam na przeszkodzie aby napotkaną owcę pokolorować za pomocą farby i uzyskać w ten sposób inne zabarwienia. Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda taki eksperyment w praktyce.

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(17 votes)
Written by admin