Beta 1.2_02 oraz nowy launcher

Hobby i Rozrywka
Beta 1.2_02 oraz nowy launcher
3

Views

Beta 1.2_02 oraz nowy launcher

Wersja Beta 1.2_02 nie wprowadza do gry właściwie nic nowego co by mogło was zainteresować. Ta malutka aktualizacja miała na celu zapewnienie pobierania skinów postaci z serwerów Amazon S3 miast zamiast z Minecraft.net

Dodatkowo Notch poinformował, że strona Minecraft.net została już niemal w całości przeniesiona na na ich nowe serwery, co faktycznie jest już odczuwalne. Skoro mowa o serwerach to z najnowszego wpisu dowiedzieć się można, że jest ich 5, w tym: serwer dedykowany odpowiedzialny za obsługę płatności oraz serwer mający na celu uwierzytelnianie konta w nowym launcherze.

Tak oto wygląda nowy launcher na wstępnym etapie prac:
Nowy launcher Minecraft

Idea nowego launchera jest prosta: będzie powiadamiał cię o nowych aktualizacjach oraz pytał czy chcesz daną aktualizacje zainstalować. Kiedy możemy go oczekiwać? Jeszcze nie wiadomo. Niewiadomą pozostaje również fakt, że aktualizacja Beta 1.2_02 nie każdemu się wgrywa – przynajmniej na razie. O ile na PC konto brata zaktualizowało się poprawnie, o tyle na moim laptopie pomimo kilku prób aktualizacji wciąż nie widać.

Inne wpisy o podróżach, rekreacji oraz turystyce:

Review Overview
User Rating:
0/5
(21 votes)
Written by admin